Kırpıntı Sünger ve Yastık Modelleri Hakkında

Kırpıntı Sünger ve Sünger Avantajları

Kırpıntı süngerleri ve sünger minderler aslında çok kullanışlı ev dekorasyon ürünlerinden sadece bir tanesidir. Bu ürünün bu kadar önemli olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi ise hiç şüphesiz ki sağlıklı olmasıyla bilinir. sünger üzerinde herhangi bir kimyasal maddeye maruz kalmamış olması mobilya cilası, boyası gibi onu sağlıklı kılmaktadır. Ayrıca bu tarz işlemlerden geçmediği için de kokusu bulunmamaktadır. Ayrıca sünger içerisinde kullanılabilecek yay gibi demir materyallerinden üretilmiş malzemeler olmadığı için vücut sağlığına en düşük eksisi olabilecek malzemelerden birisidir. Ayrıca bel ve sırt ağrıları çekenler için ortopedik doktorları tarafından öneriler süngerden üretilmiş minder, yastık gibi ürünlerdir. Kullanımının kolaylığından tutun ulaşımının rahatlığına kadar oda ve ev tasarım, dekorasyon ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kırpıntı sünger ve kırlent modelleri fiyat/performans ürünü olarak da bilinmektedirler.

kırpıntı sünger

Kırlent ve Sünger Fiyatlarımız

Kırpıntı sünger ve sünger minderlerin fiyatları pek tabii ebatlarına göre değişimler göstermekte. Fiyatlandırmaya işçilik ücretinin de katıldığı düşünülürse işçilik arttıkça kalite ve devamında ücret artmakta. Fiyatlandırmamız gayet uygundur, belirli kriterler ışığında yapılmıştır, karşılığında kaliteden ödün verilmemiş ürünler alabileceğinizi her zaman göz önünde bulundurabilirsiniz. Firmamızın ürettiği kırlentlerin en boyutu 55 cm ile 80 cm arasında değişmekte olup. Boy uzunlukları ise 55 cm ile 115 cm arasında değişim gösterebilmektedir. Bu aralıkta 55’e 55 cm en küçük en ve boy oranındaki bir kırlentin en düşük fiyatı 3 TL olarak belirlenmiştir. Alabileceğiniz en büyük boyutlardaki 70 cm 115 cm kırlentin fiyatı en düşük çıtada 9 TL olarak beğeninize sunuyoruz.

Sünger ve Minder Nasıl Üretilir?

Evde kendiniz de kırpıntı sünger ve minder yapabilirsiniz. Tabii ki profesyonel bir iş olmayacaktır, fakat günü kurtarmak için yeterli olabilir. Öncelikle kullanmadığınız koltuk minderlerini deforme olmuş kırpıntı sünger minderlerinizi belirleyip değişim veya üretim için ayırınız. Süngerlerini özenle kılıfından çıkarıp kullanacağınız kılıfa göre şekillendirerek dikimini yapın. Artık siz de bir minder üreticisisiniz. Üretim yaparken ihtiyaç duyacağınız özel ölçü süngerleriniz için biz her zaman bir telefon uzağınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir